В УПЦ МП шукали собі «піарника»

В УПЦ МП шукали собі «піарника»

Оголошення прес-служби УПЦ (МП) про відкриту вакансію керівника зі зв’язках з громадськістю було розміщено 7 лютого на українському сайті «Rabota.ua», повідомляє «Релігія в Україні».
 
«6 000 грн. Прес-служба Української Православної Церкви», — вказується в підзаголовку публікації оголошення.

До кандидата на посаду піар-менеджера пред’явлені наступні вимоги: «Вища освіта, досвід роботи прес-секретарем або керівником зі зв’язків з громадськістю в крупній компанії не менше 3 років, знання суспільно-політичної ситуації, глибоке знання і повага православних традицій і віровчення, українська, російська мова — досконало, англійська мова».

В обов’язки керівника напряму зі зв’язків з громадськістю «великої компанії» УПЦ МП входить «організація і проведення брифінгів, прес-конференцій; організація інтерв’ю зі спікерами УПЦ на телебаченні, радіо, в друкованих та інтернет-виданнях, та інші».

Не цілком зрозуміло, про яку прес-службу в УПЦ йдеться. Наразі відома прес-служба УПЦ, якою керує Василь Анісімов. В останні роки життя митрополита Володимира (Сабодана) вона мала сумнівну репутацію, її сайт зник з переліку офіційних видань УПЦ. Однак з приходом до влади митрополита Онуфрія прес-служба В. Анісімова отримала нове — первосвятительське — благословення, про що сповіщає її сайт.

«Очевидно, УПЦ МП так і не змогла знайти вдалої заміни нинішньому прес-секретарю протоієрею Георгію Коваленку, відправленому у вересні 2014 року з цієї посади у відставку … Відсутність гідної альтернативи всередині системи УПЦ МП змусило її керівництво шукати «піарника» через оголошення серед світських фахівців», — зазначає портал.

На даний момент сайт вакансій, на якому розміщено оголошення, повідомляє: «Вакансія закрита. Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме rabota.ua».

Читайте також: Папа Римський і Патріарх Московський підписали спільну деклараціюзагрузка...

Читайте також

Коментарі