Донецький професор похизувався 17-річною коханкою

Донецький професор похизувався 17-річною коханкою

Завідувач кафедрою комп’ютерних технологій Донецького національного університету 57-річний Віктор Толстих вляпався у скандал. У соцмережах виклали його фото із напівоголеною 17-річною коханкою, пише Знай.

«Якийсь придурок скористався телефоном моєї нареченої, коли вона залишила його без нагляду і задовольнив свою хворобливу хіть — вкрав деякі особисті фотографії. Бувають і такі малолітні збоченці «чоловіки», — прокоментував фото у соцмережах професор.

На його сторінці десятки студентів пишуть обурливі повідомлення. «Добрий день, я вчуся в вашому університеті. І я вас не можу зрозуміти, навіщо ви малолітню, у вас же багато викладачок вашого віку?» — цікавиться Сергій.

Толстих майже всім відповідає. Додає, що нічого дивного в тому немає. Але радить перенести дискусію в інше місце. Нагадаємо, в Кримінальному кодексі є стаття – «розбещення неповнолітніх». Карається різними термінами ув’язнення.

Більшість викладацького склад ДонНУ переїхала з тимчасово окупованої території до Вінниці. Ті, хто залишилися у Донецьку, підтримують фейкову владу «ДНР».

37263_4apoc7Mmvnpz_w_650 37263_RU6U4cFX37dM_w_650
Читайте також: Студентка з Казахстану створила піратський сайт, який допомагає всім вченим світузагрузка...

Читайте також