Аваков відреагував на звинувачення стосовно свого сина

Аваков відреагував на звинувачення стосовно свого сина

Міністр МВС Арсен Аваков відреагував у соцмережі на звинувачення, ніби його син торгує рюкзаками для АТО. Він переконує, що тендерна процедура була прозорою, а його родина не має жодного відношення до постачальників.

«Тендерна процедура закупівель була бездоганною. Рюкзаки було поставлено і вони зараз експлуатуються в спецпідрозділах. А невелика кількість залишилася на складах. Я, моя дружина і мій син не мають і не мали відношення до постачальників, які в результаті конкурсу постачали продукцію», — переконує міністр.

Він просить прокуратуру перевірити інформацію із рюкзаками, аби припинити спекуляції навколо «вигаданої історії». Також, він звернувся до журналіста, який оприлюднив розслідування.

«Ви навели «вбивчий» доказ у своєму пошуковому огляді — знайшовши зв’язок постачальника з Харковом, а Харків з Аваковим через друзів в фб. Так — я харків’янин, і цим пишаюся. І я, як і мій син, маю акаунт у фейсбуці. У Саші 4600 друзів і стільки ж підписників. У мене 5000 друзів та 363 000 підписників. І Ви серйозно вважаєте це аргументом для компрометації, знаходячи зв’язок між дузями в фб, харків’янами (близько 1,5 млн осіб) і тими, хто підтримав Народний фронт на виборах (22% виборців в країні)?» — говорить чиновник.

Також він наводить низку аргументів, чому процедура закупівлі тактичних рюкзаків для АТО була чесною.

Читайте також: У діях столичних поліцейських, які застрелили 17-річного юнака, фіксують деякі порушення, — Аваковзагрузка...

Читайте також

Коментарі