Влітку до читачів повернеться Гаррі Поттер

Влітку до читачів повернеться Гаррі Поттер

Влітку 2016 року побачить світ восьма книга про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, заявили видавці у середу, 10 лютого. Книга «Гаррі Поттер і прокляте дитя» вийде у формі п’єси, а саму п’єсу покажуть у Лондоні.

Про це повідомили dw.com.

За інформацією видання «вийде книга у день народження Гаррі Поттера, 31 липня, на наступний день після лондонської прем’єри п’єси».

 — Джоан Роулінг і її команда отримала величезну кількість звернень від шанувальників, які не можуть приїхати в Лондон і подивитись п’єсу, тому вони б хотіли прочитати її в книжковому форматі. Тому ми дуже раді, що можемо зробити це для них, — повідомив журналістам Девід Шеллі, генеральний директор видавництва Little, Brown Book Group.

П’єса, автором ідеї якої є Роулінг, описує життя Гаррі через 19 років після закінчення попередньої історії про нього, «Гаррі Поттер і Дари Смерті». У п’єсі Поттер — дуже зайнятий співробітник Міністерства Магії та батько трьох дітей, а його минуле ніяк не може стати просто минулим, і постійно нагадує про себе.

Попередні сім романів Роулінг про Гаррі Поттера були перекладені 79-ма мовами світу, було продано більше 450 мільйонів екземплярів книжок. Фільми про хлопчика-чарівника зібрали сім мільярдів доларів.загрузка...

Читайте також

Коментарі