Керівництво ЗСУ розпочало репресії проти бійців, які розповіли про свавілля командування

Вище керівництво ЗСУ розпочав репресії проти військовослужбовців 53-й бригади, які підняли бунт і публічно заявили про свавілля керівництва і нелюдські умови, в яких доводиться служити. Комісії, яка розслідує цю справу, показати не намети 53-й бригади, а намети в іншій частині полігону, після чого комісія поїхала.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці волонтерського фонду Діани Макарової в facebook.

«Говорили-балакали сіли та й заплакали ... Вчора (пост був написав 11 лютого. - Ред.), На ефірі, коли Матіос дав вердикт, що всі винні будуть покарані і почав перераховувати винних - хтось шепнув:« Він що, інопланетянин ? »Карати винних в Широколанівської історії Матіос пропонував, починаючи з ротного. Так-так, того самого, який разом з бійцями «самовільно покинув військову частину і так далі». Знаєте, це пришибло. Ніхто навіть не повірив. Покарати комбрига, тиловиків - це так. Але карати командир роти за те, що він пішов в прокуратуру? «Можливо, Матіос помилився? Може, він невдало побудував фразу? »- Припустив знову хтось. Ні, Матіос не помилився. Сьогодні мені подзвонили хлопці з «Широкого Лану», і сказали, що нічого не змінилося. Навіть після візиту Муженко нічого не змінилося. Крім того, що вже почали карати винних. ТРОЄ ОФІЦЕРІВ, звернувся до прокуратури, розжалували до ПЕРЕСІЧНИХ », - наголошується в повідомленні.

«А ось прямі новини з« Широкого Лану ». «Він зараз на Широкому Лані - в тій самій 53-й бригаді. Це вони там зараз без їжі, в грязі. Зараз йде дощ. Це вони ходили на Миколаїв. Їх повернули. Половина - хворі, з температурою, до госпiталю не відправляють. Комісії показали намет в якомусь іншому місці - полігон великий - і комісія заспокоїлася і поїхала. А навколо полігону виставили оточення з ВСП (військова служба правопорядку), щоб більше ходоків не було. Люди навіть їсти купити не можуть, сухого пайка їм теж не дали. Вони не знають вже, куди їм звернутися, щоб терміново почали міняти їх положення », - розповіли волонтери інформацію від військовослужбовців 53-й бригади, які перебувають на даний момент на полігоні« Широкий Лан ».

Читайте також: Терористи з гранатометів обстріляли Мар’їнку

Рекомендуємо прочитати

В Україні оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Майже по всій території України оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки....

Це може бути цікавим

Прокуратура відреагувала на побиття ув'язнених в одеському СІЗО

У суботу, 19 серпня, співробітники прокуратури Одеської області спільно з представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Одеській області виявлено фа....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....