Керівництво ЗСУ розпочало репресії проти бійців, які розповіли про свавілля командування

Вище керівництво ЗСУ розпочав репресії проти військовослужбовців 53-й бригади, які підняли бунт і публічно заявили про свавілля керівництва і нелюдські умови, в яких доводиться служити. Комісії, яка розслідує цю справу, показати не намети 53-й бригади, а намети в іншій частині полігону, після чого комісія поїхала.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці волонтерського фонду Діани Макарової в facebook.

«Говорили-балакали сіли та й заплакали ... Вчора (пост був написав 11 лютого. - Ред.), На ефірі, коли Матіос дав вердикт, що всі винні будуть покарані і почав перераховувати винних - хтось шепнув:« Він що, інопланетянин ? »Карати винних в Широколанівської історії Матіос пропонував, починаючи з ротного. Так-так, того самого, який разом з бійцями «самовільно покинув військову частину і так далі». Знаєте, це пришибло. Ніхто навіть не повірив. Покарати комбрига, тиловиків - це так. Але карати командир роти за те, що він пішов в прокуратуру? «Можливо, Матіос помилився? Може, він невдало побудував фразу? »- Припустив знову хтось. Ні, Матіос не помилився. Сьогодні мені подзвонили хлопці з «Широкого Лану», і сказали, що нічого не змінилося. Навіть після візиту Муженко нічого не змінилося. Крім того, що вже почали карати винних. ТРОЄ ОФІЦЕРІВ, звернувся до прокуратури, розжалували до ПЕРЕСІЧНИХ », - наголошується в повідомленні.

«А ось прямі новини з« Широкого Лану ». «Він зараз на Широкому Лані - в тій самій 53-й бригаді. Це вони там зараз без їжі, в грязі. Зараз йде дощ. Це вони ходили на Миколаїв. Їх повернули. Половина - хворі, з температурою, до госпiталю не відправляють. Комісії показали намет в якомусь іншому місці - полігон великий - і комісія заспокоїлася і поїхала. А навколо полігону виставили оточення з ВСП (військова служба правопорядку), щоб більше ходоків не було. Люди навіть їсти купити не можуть, сухого пайка їм теж не дали. Вони не знають вже, куди їм звернутися, щоб терміново почали міняти їх положення », - розповіли волонтери інформацію від військовослужбовців 53-й бригади, які перебувають на даний момент на полігоні« Широкий Лан ».

Читайте також: Терористи з гранатометів обстріляли Мар’їнку

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Насиров: Когда закончится дело, лично куплю медикам нормальные одеяла

Когда закончится дело, лично куплю и передам медикам нормальные одеяла....