Головний наркоборець України розповів, як “трава” впливає на людину

Керівник Бюро протидії наркозлочинності Ілля Ківа розповів про те, “як впливає на людину кокаїн”.

Про це Ківа розповів в інтерв'ю “Новому времени”.

З точки зору обивателя я можу сказати, що трава - це найменше зло з усього, що можна порівняти. Навіть алкоголь. Його я, до речі, зараз теж не вживаю. Я завжди кажу: “Якщо п'єш - значить, дірявий”. Коли чоловік втрачає над собою контроль, він перестає бути чоловіком, він зобов'язаний контролювати ситуацію. Контроль над собою може втратити тільки жінка. Якщо чоловік втратить - він перетворюється в жінку, розумієте”, - вважає Ківа.

“У грудні я був у Відні на конференції ООН по боротьбі з наркотиками. Виступали професори з Кембриджу, Гарварду, які займаються цією темою 10-15 років. І вони говорили, що з точки зору медицини, самого суспільства, оцінки поведінки людини це не несе загрози” , - розповів він.

“Взагалі, це питання - наступний етап нашого розвитку. Давайте навчимося правильно до цього ставитися. Говорячи про легалізацію наркотиків, не всі ми до кінця і правильно розуміємо, що маємо на увазі. Зірвуться натовпи, щоб накуритися, жерти трамадол і вивалюватися в незрозумілому стані незрозуміло звідки”, - продовжує Ківа.

“Давайте спочатку виховаємо нормальне суспільство. Питання не в забороні, а в контролі. І в розумінні. Чому статеве життя прийнято починати в певний період часу, а раніше це вважається фізіологічно неправильним? Тому що раніше стан організму не готовий ще до даного процесу. Секс НЕ аморальний, але саме в цьому віці неприпустимий. Все повинно бути вчасно, - вважає головний наркоборець в Києві.

“Сьогодні почавши розповідати дітям про шкоду наркотиків, ми зможемо підійти і до вирішення цього питання. Але тільки не тоді, коли у нас всі повально жеруть кодеіновмісні препарати, мажуть “крокодилом”. Наркомани сидять в школах, і кожен сьомий школяр пробував наркотики. Ви вдумайтеся! За 30 грн можна піти і купити собі пластину, зжерти її, і його буде перти години три-чотири”, - обурений Ківа.

Рекомендуємо прочитати

Митинг против Путина в Москве: полиция проводит задержания

Организация оппозиционера Ходаковского проводит в Москве не получивший одобрения властей митинг против Путина....

Це може бути цікавим

Россияне заявили о тайном разговоре Путина и Порошенко

Представители украинского президента обвиняют российских пропагандистов во лжи....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Популярний мобільний оператор суттєво підвищить тарифи

Мобільний оператор "Vodafone Україна" з 5 травня 2017 року підвищить вартість тарифів Vodafone Red 2015 приблизно на 40%....