Головний наркоборець України розповів, як “трава” впливає на людину

Керівник Бюро протидії наркозлочинності Ілля Ківа розповів про те, “як впливає на людину кокаїн”.

Про це Ківа розповів в інтерв'ю “Новому времени”.

З точки зору обивателя я можу сказати, що трава - це найменше зло з усього, що можна порівняти. Навіть алкоголь. Його я, до речі, зараз теж не вживаю. Я завжди кажу: “Якщо п'єш - значить, дірявий”. Коли чоловік втрачає над собою контроль, він перестає бути чоловіком, він зобов'язаний контролювати ситуацію. Контроль над собою може втратити тільки жінка. Якщо чоловік втратить - він перетворюється в жінку, розумієте”, - вважає Ківа.

“У грудні я був у Відні на конференції ООН по боротьбі з наркотиками. Виступали професори з Кембриджу, Гарварду, які займаються цією темою 10-15 років. І вони говорили, що з точки зору медицини, самого суспільства, оцінки поведінки людини це не несе загрози” , - розповів він.

“Взагалі, це питання - наступний етап нашого розвитку. Давайте навчимося правильно до цього ставитися. Говорячи про легалізацію наркотиків, не всі ми до кінця і правильно розуміємо, що маємо на увазі. Зірвуться натовпи, щоб накуритися, жерти трамадол і вивалюватися в незрозумілому стані незрозуміло звідки”, - продовжує Ківа.

“Давайте спочатку виховаємо нормальне суспільство. Питання не в забороні, а в контролі. І в розумінні. Чому статеве життя прийнято починати в певний період часу, а раніше це вважається фізіологічно неправильним? Тому що раніше стан організму не готовий ще до даного процесу. Секс НЕ аморальний, але саме в цьому віці неприпустимий. Все повинно бути вчасно, - вважає головний наркоборець в Києві.

“Сьогодні почавши розповідати дітям про шкоду наркотиків, ми зможемо підійти і до вирішення цього питання. Але тільки не тоді, коли у нас всі повально жеруть кодеіновмісні препарати, мажуть “крокодилом”. Наркомани сидять в школах, і кожен сьомий школяр пробував наркотики. Ви вдумайтеся! За 30 грн можна піти і купити собі пластину, зжерти її, і його буде перти години три-чотири”, - обурений Ківа.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве сразу несколько автохамов заблокировали движение троллейбусов

В Киеве возле станции метро Лыбедская сразу несколько "героев парковки" решили перегородить движение троллейбусов....

Це може бути цікавим

Ученые создали карту, охватывающую 500 миллионов лет

Исследователи уточнили состав гипотетического суперконтинента Родиния....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Россияне боятся Украины больше, чем НАТО и ИГ

Более трети россиян обеспокоены, что вскоре их страна может стать "жертвой" войны....