У Мінську відкрилася виставка українських та білоруських художників із зони АТО.

Про це повідомила Наші Ніва.

 — Відкриття виставки в посольстві України проходило в незвичайній атмосфері. І справа навіть не в тому, що проект такого роду вирішили вперше показати в Мінську. Вже на вході в посольство на Старовіленській вулиці відчувався особливий формат — з нотою трагізму. Відвідувачів зустрічали піснею, яка стала реквіємом Революції Достоїнства — «Пливе кача по Тисині», — розповіли у виданні.

читайте також: Білоруські добровольці АТО відповіли на звинувачення голови КГБ Білорусі

Алесь Черкащин, загиблий білоруський доброволець
Алесь Черкащин, загиблий білоруський доброволець

Свої творчі роботи представили художники, які побували в зоні АТО і ризикували при цьому власним життям. «З Україною в серці» — таким став спільний проект українських та білоруських художників і фотографів. Ці люди побачили приховану від стороннього ока бік військового конфлікту. Таке ніколи не стерти ні з серця, ні з пам’яті.

Експозицію, присвячену трагедії на південному сході України, відкривав Тимчасовий повірений України в Білорусі Валерій Джигун. Він приурочив відкриття виставки до річниці підписання Мінських домовленостей, нагадавши, що Білорусь стала не тільки майданчиком для мирних переговорів, але і близьким другом і партнером України.загрузка...

Читайте також

Коментарі