У Києві відбудеться Перший Всеукраїнський музичний конкурс Мирослава Скорика

У Києві пройде Перший Всеукраїнський відкритий музичний конкурс видатного композитора Мирослава Скорика.

16-20 лютого у стінах Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко відбудеться музичне змагання юних талантів імені Мирослава Скорика.

 У конкурсі братимуть участь піаністи зі всього світу в двох вікових категоріях: 13-17 та 18-23 роки, які гратимуть твори Скорика. Спеціально для цього конкурсу маестро написав твір «Спогад» для фортепіано.

Метою конкурсу є сприяння творчому та духовному зростанню обдарованих юних музикантів, створення умов для реалізації їх творчого потенціалу і професійної підготовки за сучасними світовими стандартами.

Переможці отримають призи:

Перша премія – 3000 у.о. і звання лауреата

Друга премія – 1500 у.о. і звання лауреата

Третя премія – 1000 у.о. і звання лауреата

А також участь у майстер-класі від Académie Internationale d'Eté de Nice (Франція) та участь у двох майстер-класах від International Summer Academy of Music (Німеччина).

Спеціальний приз від Мирослава Скорика – виступ із симфонічним оркестром під орудою маестро протягом 2016 року.

До складу журі конкурсу входять:

·         Мирослав Скорик - Голова журі, композитор – Україна.

·         Лілі Дорфман - Піаністка, педагог – Ізраїль.

·       Юрій Кот - Піаніст, професор Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського – Україна.

·         Леся Олійник - Музикознавець, музичний критик, журналіст - Україна

·         Дмитро Суховієнко - Піаніст, арт-директор серії концертів у Європейському Парламенті в Брюсселі та Музичний директор міжнародної асоціації A.I.D.A.  – Бельгія-Україна.

·        Борис Федоров - Піаніст, доцент Національної музичної академії імені П. І. Чайковського – Україна.

Засновник конкурсу – «Благодійний фонд Анни Томасишин», який реалізував низку успішних мистецьких проектів, у тому числі проведення фестивалю «CON AMORE». Співорганізатори конкурсу – Національна музична академія України імені П. І. Чайковського та Національна спілка композиторів України. Захід проходитиме за сприяння Міністерства культури України.

 «Народився ще один конкурс, несхожий на інші. Його «візитною карткою» і полем змагань стане музика видатного українського композитора, нашого сучасника Мирослава Скорика. Світлий, життєрадісний і креативний світ цієї музики кожному з конкурсантів відкриває унікальну можливість глибше пізнати нашу культуру і гармонійно виявити свій талант», - говорить організатор конкурсу Анна Томасишин.

ДОВІДКА. Мирослав Скорик – геній сучасності, видатний український композитор, чия музика вражає світ. Мирослав Михайлович - автор славнозвісної «Мелодії», а також музики до кінофільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків».  Його музика приваблює музикантів великим та різноманітним творчим доробком: опера "Мойсей", балети "Каменярі", "Повернення Баттерфляй", "Каприси"; інструментальні концерти (для оркестру, для віолончелі з оркестром, три фортепіанні та дев’ять скрипкових концертів, альтовий концерт); твори для симфонічного та камерного оркестру; різноманітні ансамблі, фортепіанні композиції, вокальні, естрадні та джазові опуси; музика до театральних вистав, кінофільмів та мультфільмів.

Рекомендуємо прочитати

Известный олимпийский вид спорта официально переименовали

Известный олимпийский вид спорта синхронное плавание решили переименовать....

Це може бути цікавим

Скончался именитый украинский ученый

На 92-м году ушел из жизни ученый, академик НАН Украины Константин Сытник....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Лос-Анджеле на одну из улиц упал вертолет

Вертолет Robinson R44 потерпел крушение в пригороде Лос-Анджелеса....