Російський правозахисник назвав головний страх Путіна

Президент Росії Володимир Путін страшно боїться бути обманутим створеною ним же російською верхівкою, тому буде триматися за владу щосили.

Таку думку висловив "Обозревателю" правозахисник Едуард Багіров.

На думку правозахисника, режим президента Путіна доживає свої останні тижні, і всі дії глави Кремля спрямовані на те, щоб виграти кілька додаткових днів у владі, тому Путін, швидше за все, звільнить українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко, щоб заробити собі кілька додаткових балів .

"Путін вже знаходиться в дуже глибокій ямі, де немає світла і дуже сильно смердить, і кожен його рух тільки погіршує становище. Це не 2014-2015 рік, коли він міг ще щось зробити", - упевнений Багіров.

"На сьогоднішній день у Росії дуже серйозні економічні і політичні проблеми, як і в Україні, але у нас є підтримка європейців і американців, а Путін і його уряд позбавлені будь-якої підтримки: політичної, економічної, військової. Відповідно, час грає на нас, і Путін розуміє, що звільнивши Савченко, він отримає дивіденди і невеликі бали, які дозволять йому ще трохи довше, це вже, напевно, обчислюється не роками, навіть не місяцями, а тижнями, продовжити свою владу ", - сказав він.

На думку правозахисника, було б правильним для Путіна піти і передати владу своєму наступникові, але глава Росії боїться, що його "кинуть" представники ним же створеної російської верхівки, і тому тримається за владу.

"Було б правильно для Путіна, щоб він добровільно подав у відставку і призначив когось наступником, так можна було б ситуацію стабілізувати. Але страх бути обманутим і кинутим своїм оточенням змушує його чіплятися за владу, і спроба відпустити Надію Савченко буде спрямована на те, щоб трохи продовжити агонію кремлівської влади ", - зазначив Багіров.

Рекомендуємо прочитати

Колишнього президента США хочуть позбавити його спадщини

Кореспондент НВ Іван Яковина повідомив, що у колишнього президента США Білла Клінтона хочуть відібрати частину спадщини....

Це може бути цікавим

Перед аннексией Крыма оттуда пытались забрать морпехов

- Все началось 19 февраля (2014 года – ред....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Премьер-министр Украины обратился к жителям оккупированного Крыма

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман обратился к жителям временно оккупированного Крыма в канун Дня сопротивления полуострова российской аннексии....