Крим ще довго страждатиме через окупацію

Крим ще довго страждатиме через окупацію

Республіка Крим буде жити в умовах найвищих цін на півдні Росії як мінімум до 2018 року через складну транспортної логістики і посилення інфляції.

Про це заявив так званий «віце-прем’єр Криму» Віталій Нахлупін в Алушті в перерві сесії стратегічного планування «Крим. Погляд в майбутнє», коментуючи статистичні дані про найвищий рівень інфляції в РК в порівнянні з іншими регіонами РФ.

Процес приєднання більш слабкої економіки до більш сильної спровокував такі жорсткі інфляційні процеси. Вона (інфляція) складається з двох картин. Об’єктивна економічна складова, яка є завжди — зростання рівня зарплат населення, спровокувало підвищення цін, їх вирівнювання (з іншими регіонами РФ), — пояснив Нахлупін. — Друга складова, на яку, на жаль, за великим рахунком, до 2018 року ми впливати не будемо — це транспортна логістика .

За його словами, саме складна транспортна логістика «розганяє все інше».

 — На жаль, навіть якщо ми поставимо пороми, які курсуватимуть через п’ять хвилин, накладні витрати не так сильно зменшаться, щоб реально знизити інфляцію. Падіння ціни очікувати в цьому секторі не варто, — додав представник окупаційного режиму.загрузка...

Читайте також

Коментарі