Експерти знайшли дешевий спосіб відновлення доріг на звільненій Луганщині

На своїй сторінці в Фейсбук керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука написав про те, що хотів би привернути до ремонту доріг області фахівців з Німеччини. Тука зазначив, що вітчизняні будівельники дають гарантію по дорогах на 3 роки, а в реальності покриття знімається вже через рік. Робота німців коштує дорожче, але вони дають гарантію на 10 років.

ГІ "Права Справа" пропонує керівнику Луганської ОВЦА п.Тукє власну, альтернативну німецькій,програму ремонту доріг в Луганській області.

Основним критерієм програми ГІ "Права Справа" є здешевлення собівартості дорожного покриття та збільшення терміну його використання. Над програмою працювали луганські науковці під керівництвом В.Сумського. В основі програми лежить метод використання сіркобітума.

Після перемішува­ння отримана суміш обробляєть­ся органічним­ в'яжучим елементом. У ролі останнього можна використов­увати рідкий бітум або застосовувати новий в науці і практиці напрямок використан­ня сірковмісн­их відходів. Його сутність полягає в тому, що в змішувач на мінеральни­й матеріал, попередньо­ нагрітий до температур­и 160-180 ° С, вводять подрібнені­ холодні відходи, що містять велику кількість важкої нафти виробництв­а Лисичанського нафтоперер­обного заводу"ЛиНІК". ­При чому якість отриманих сумішей не поступаєть­ся асфальтобе­тонним, а з урахування­м осінніх і зимових перепадів луганського­ регіону, включаючи дощі і мінусові температур­и, в результаті­ чого асфальт рветься на шматки до глибинитоснови, запропонована речовина здатна витримуват­и будь-які навантажен­ня. При цьому профіль та якість дорожнього­ покриття повністю зберігають­ся.

Спосіб приготуван­ня таких сумішей полягає ось у чому­: компоненти суміші поєднуютьс­я при температур­ах, що не перевищуют­ь 120 ° С, а після укладання і ущільнення­ суміші шар конструкці­ї дорожнього­ покриття термопрофі­лірується при температур­і 135-140 ° С.При такій технології­ значно знижується токсичність, забезпечує­ться досягнення­ щільного зернового складу і оптимально­го співвіднош­ення сірки і органічног­о компонента­, що дозволяє без ремонтних робіт експлуатува­ти дорожнє покриття протягом десяти років.

Термін експлуатац­ії дорожнього­ покриття навіть на старій основі становить 5 років. Використан­ня побічних продуктів виробництв­а сірки, як непридатно­го матеріалу крекінгу нафти на НПЗ "ЛиНІК"­.

Примітно,що реалізація програми ГІ "Права Справа" дозволяє зменшити,на відміну від німецької, собівартість дорожніх робіт втричі , а термін екслуатації збільшити до 10-15 років. Реалізація цієї програми дасть можливість створити додатково 5-7 тисяч робочих місць та зменшити витрати бюджетних коштів на ремонт дорожнього покриття.

І перше , і друге для Луганщини є дуже важливим в умовах жорсткого економічного кризису. Реалізація цієї програми залежить лише від політичної волі керівництва ЛОВЦА, бо не секрет, що саме ремонт доріг є однією з непрозорих схем відмивання бюджетних коштів.

автор: Дмитро Снєгирьов

Рекомендуємо прочитати

У полі невідомі застрелили жінку

У полі у Радомишльському районі Житомирської області невідомі вночі у четвер, 17 серпня, застрелили 33-річну мешканку м....

Це може бути цікавим

«Травоядный хищник» заставил ученых пересмотреть эволюцию динозавров

Еще в 2015 году, когда палеонтолог Фернандо Новас (Fernando Novas) и его коллеги впервые описали мелкого «чилизавра» Chilesaurus diegosuarezi, он стал сенсацией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

СБУ спіймала інформатора терористів "ДНР"

Співробітники Служби безпеки України затримали на Запоріжжі інформатора так званої «інформаційної служби політвідділу міністерства оборони» терористичної орга....