У «ДНР» дали команду готуватися до «місцевих виборів»

У «ДНР» дали команду готуватися до «місцевих виборів»

Співробітники «адміністрації» підконтрольної «ДНР» частини Тельманівського району отримали команду активно готуватись до «місцевих виборів». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

«Співробітники адміністрації Тельманівського району (частина, підконтрольна «ДНР») отримали команду активно готуватися до «місцевих виборів». Вже розпочато формування «виборчих комісій», визначення «кандидатів». Після прийняття «народною радою «ДНР» так званого «закону про вибори» наявні напрацювання підженуть під його норми«, — повідомив Тимчук.

Одночасно, за даними «Інформаційного спротиву», російські «куратори» дали вказівку ватажкам «ДНР» активізувати заходи щодо формування «ідеологічної бази республіки».

«З цією метою у другій половині лютого в Дебальцевому заплановано проведення так званого «ідеологічного форуму» за участю голів «міністерств «ДНР» і політтехнологів з РФ. Планується розробити основні засади ідеології «республіки» і напрямки її популяризації», — додав Тимчук.загрузка...

Читайте також

Коментарі