Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров відреагував на інформацію, опубліковану вчора російськими ЗМІ, про те, що він нібито зіграв за команду тренерів московського «Спартака» в товариському матчі, що проходив в іспанській Марбельї.

«Перш за все, я б хотів внести серйозну поправку в характер цього матчу. Я не грав за якусь конкретну команду — я грав зі своїми друзями, з якими багато років виступав на високому рівні і постійно підтримував з ними відносини. Приїхавши сюди на збори зі своїми нинішніми клубами, багато хто з них запитують про обстановку в Україні, адже всю інформацію про нашу країну вони отримують тільки зі ЗМІ. У цьому дружньому матчі грали тренери самих різних національностей. Наприклад, білоруський наставник «Краснодара» Олег Кононов. Також участь цьому поєдинку приймали участь і іспанці, і африканці. І я переконаний, що такими матчами, як цей, ми можемо показати єдність і повагу людей один до одного».

«Що ж стосується реакції деяких уболівальників на публікацію, яка з’явилась вчора в ЗМІ в некоректному трактуванні про цей матч, то хочу сказати одне: я, як і весь український народ, вкрай негативно ставлюся до окупації території нашої країни», — сказав Ребров в коментарі Dynamo.kiev.ua.загрузка...

Читайте також

Коментарі