Секс-скандал у «ДНР»: Студентка сама вибрала професора?

Секс-скандал у «ДНР»: Студентка сама вибрала професора?

Завідувач кафедри комп’ютерних технологій Донецького національного університету 57-річний Віктор Толстих виявився замішаним в секс-скандалі: в мережу «витекли» його фото з напівоголеною 17-річною коханкою — студенткою цього ж вузу Маргаритою Пещеровою.

За словами самого Толстих, дівчина є його нареченою, а фото хтось «викрав» з її телефону. Повідомляє  obozrevatel.com

«Якийсь придурок скористався телефоном моєї нареченої, коли вона залишила його без нагляду і задовольнив свою хворобливу хіть — вкрав деякі особисті фотографії. Бувають і такі малолітні збоченці «чоловіки», — написав у соцмережах професор.

Як з’ясувалося пізніше, особисті фото нібито «вкрав» одногрупник Пещерової, закоханий в дівчину і виклав їх на один з інтернет-форумів.

942658

«Ось як роблять справжні закохані «чоловіки». Ні, вони не визнаються і не домагаються. Вони крадуть особисті фото дам серця і поширюють їх … Як не прикро визнавати, але, схоже, у мене є одногрупник — мішок з лайном», — журиться в соцмережах Маргарита.

301501

Відзначимо, що сторінку Толстих в соцмережі «небайдужі» засипали повідомленнями різного змісту. Сам викладач стверджує, що нічого страшного в ситуації, що склалася немає, публікуючи при цьому фрагменти листування з обуреними.

828118

Нагадаємо, в Кримінальному кодексі України існує стаття, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі за «розбещення неповнолітніх».

Велика частина персоналу ДонНУ переїхала з тимчасово окупованої території Донбасу в Вінницю, залишилися викладачі переважно підтримують самопроголошену «ДНР»загрузка...

Читайте також

Коментарі