Киян попереджають про групу циган, які крадуть по Києву

Киян попереджають про групу циган, які крадуть по Києву

Про випадок з циганками-злодійками, поміченими біля супермаркету «Новус» на проспекті Григоренка, повідомляється на сторінці спільноти «ПОХ — Позняки Осокорки Харківський» на Facebook.

«Сьогодні вранці (7 лютого. — Ред.). На Позняках, на зупинці П. Григоренка, на стороні «Новуса», люди заходили в 475 маршрутку. Нас було багато, і кожен думав, як би влізти в ту маршрутку, стати зручніше і передати гроші. Я зайшла, біля мене ще юрбилася жінка нижче мене. Я за звичкою забрала телефон з кишені в руки, нічого не підозрюючи, в кишені залишилося 2 гривні. Тут двері маршрутки закриваються, і ця жінка така чемна: «Ой, ой, а випустіть мене, можна я вийду». Потім дивлюся у вікно, а там стоять жінки, чекають її. І тут я побачила, що це ж циганки! я перевірила кишеню. Вона вкрала у мене 2 гривні. А тут дівчина, яка була у самих дверей, зрозуміла, що вони витягли у неї телефон», — розповіла киянка Дарина.

Вона підкреслила, що жінки «добре замаскувалися, так що їхні обличчя майже не видно було (шапки, шарфи, капюшон)».

Зараз цигани орудують по всьому Києву, а також в центрі. Натовп циган обчищає кишені киян на жвавих наземних переходах, наприклад біля парку Шевченка. Зграя прилаштовується ззаду за перехожими і користуючись тим, що люди одягнені в простору зимовий одяг, намагаються витягнути речі з кишень або розстебнути сумки.загрузка...

Читайте також

Коментарі