Донецький «депутат»-терорист погрожує українцям відповідальністю

Донецький «депутат»-терорист погрожує українцям відповідальністю

Так званий «депутат народної ради ДНР» Євген Орлов прокоментував ситуацію з підривом автобуса з цивільними особами на лінії розмежування у КПП на Мар’їнському напрямку.

 — Сьогодні вранці повторилася трагедія, що сталася рік тому під Волновахою. На під’їзді до КП на Мар’їнському напрямку вибухнув мікроавтобус, що прямував з Донецька в напрямку Курахово. Ситуація стандартна — ранок, черга близько 700 машин. Мікроавтобус підірвався на «невідомому вибуховому пристрої», оскільки водій вирішив об’їхати чергу по узбіччі, яке було замінованим. В результаті три людини загинули на місці, один помер від поранень у лікарні. Як повідомляє джерело з «силових відомств ДНР», крім автобуса в момент вибуху від уламків постраждав цивільний автомобіль «Таврія», в якому їхали двоє дорослих і одна дитина. Чоловік поранений в шию, жінка і дитина отримали контузії, — цитують терориста підконтрольні бойовикам медіа.

Терорист переконаний, що трагедія  — «український військови злочин».

 — Крім усього іншого, потрібно задати питання світовій громадськості: підрив автобуса з цивільними особами — це військовий злочин? Чи буде порушено кримінальну справу за даним фактом і як буде проходити розслідування?, — поцікавився він.

 — Вважаю, що час розставить все по місцях. Всі злочинці серед української влади будуть покарані, а ми зі свого боку докладемо до цього всіх зусиль, — пообіцяв терорист.загрузка...

Читайте також

Коментарі