Журналіст розповів про причини бунту військових під Миколаєвим

Журналіст розповів про причини бунту військових під Миколаєвим

Хочете подивитись, чому вчора взбунтувались солдати 53-ї бригади? Нижче кілька фотографій з полігона на Широкому Лані, — повідомив нв своїй сторінці у Facebook Дмитро Гнап.

 — А також розповідь одного з бійців: «Широкий лан — николаевская область, нет питьевой воды, нет еды, света, дров, и вряд ли будут. Врачи, большая часть нехера не лечат, в госпиталь попасть проблема, постираться вообще молчу. Комбриг угрожает за любое неповиновение разведкой. В открытую говорит дал приказ ломать челюсти. Многих избили. забрали военники, паспорта, карточки, деньги. Рапорта не проходят, рвут при тебе. У разведки зеленый свет на все. Комбат орет звоните куда хотите, мне похуй, я на дембель.Мужики я не жалуюсь, просто такого пиздеца я не видел нигде. Все говорят одно: верните на передовую, там хоть есть за что умирать», — відзначив він.

За його словами «пекла ситуації додає те, що в минулому випуску Слідства.Інфо ми показали репортаж про перебування цієї 53-ї бригади на полігоні в Черкаському (Дніпропетровська обл.)».

 — Умови там були жахливі: в наметах вода по литки, дрів нема, їжі нема, волонтерська допомога розкрадена. Вже на наступний день командування бригади подзвонило, вибачилось і сказало, що бійців переводять на інший полігон. «Все гаразд — мовляв — не хвилюйтесь!» — «Куди ви їх переводите?» — «На Широкий лан, Миколаївська область, там нормальний полігон». Ну хіба не покидьки? — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі