У Києві через аварію на трубопроводі утворилося «озеро»

У Києві через аварію на трубопроводі утворилося «озеро»

Минулої ночі на столичному Харківському масиві вибухнула труба з холодною водою. За словами свідків, прямо посеред вулиці бив справжній фонтан. Протягом дня комунальники чистили і згрібали пісок, який засипав дорогу неподалік, пише znaj.ua.

«Розірвало трубу сьогодні близько другої години ночі. Сильно так рвонуло, фонтан води, все як в кращих екшенах. Ось наслідки», – виклав на автомобільному форумі фото потопу один з користувачів.

На фотографіях видно невелике озеро, а ділянка під будинком перетворилася в пустелю. У прес-службі «Київводоканалу» розповіли, що водопровідна мережа пошкодилася на вулиці Вербицького.

«Повідомлення про витік води на поверхню надійшло близько 12 ночі (в ніч на 9 лютого). Аварійні бригади виїхали, локалізували аварію і почали ліквідацію. Сьогодні до кінця доби перекладемо ділянку мережі. Дорожні служби розчистили дорогу від нанесеного на дорогу піску», – кажуть в прес-службі.

До речі, жителі навколишніх будинків аварію не відчули – холодну воду там не відключали, уточнили в «Київводоканалі».загрузка...

Читайте також