Семенченко: ГПУ відкрила проти мене кримінальну справу

Семенченко: ГПУ відкрила проти мене кримінальну справу

ГПУ разом з військовою прокуратурою без дозволу Верховної Ради України відкрила кримінальне провадження стосовно народного депутата України Семена Семенченка.

Як повідомив сам депутат у Фейсбук, провадження відкрито у липні 2015 року.

Прокуратура перевіряла «факти», які вкидалися через окремі Інтернет-ЗМІ і YouTube про нібито протиправну діяльнысть Семенченка в 2014-2015 роках на посаді командира 2 батальйону спеціального призначення НГУ «Донбас».

«Перевірку проводили ті ж слідчі, що ще півроку тому повністю розслідували Іловайську справу», — зазначив політик.

«В результаті перевірки я добровільно надав свідчення і сприяв допиту всіх осіб, які цікавлять слідство. Слідчі чесно виконали свою роботу і повідомили про те що даних, що свідчать про вчинення мною кримінального злочину не виявлено«, — написав Семенченко.

Депутат заявив, що на нього чинять тиск з метою примусити його змінити свою позицію в частині голосування «проти» змін до Конституції України, а також змінити активну позицію щодо розслідування подій в Іловайську та Дебальцевому.

«У січні 2016 я також дізнався про незаконне прослуховування мого телефону, встановлення зовнішнього спостереження і створення групи зі збору інформації щодо мене,» — додав Семенченко.

А в лютому цього року старший слідчий з особливо важливих справ Трохименко, як каже Семенченко, викликав «на бесіду» колишнього бійця «Донбасу» і почав схиляти його до надання неправдивих свідчень щодо народного депутата Семенченка.загрузка...

Читайте також

Коментарі