Киянам перерахували комуналку на 100 тис грн

За сприяння житлово-комунальної інспекції в Києві проведено перерахунок мешканцям столиці більш ніж на 100 тисяч гривень, повідомляє "Сегодня".

Зокрема, в Солом'янському, Оболонському та Деснянському районах виявлені адреси, де тривалий час не працювали ліфти: поломки усунені, а жителям було зменшено суму оплати за надані послуги.

За звітом інспекторів, завдяки перевірці усунені масові порушення прав споживачів, а також притягнуто до дисциплінарної відповідальності посадових осіб. Зокрема, після втручання інспекції відновлено гаряче водопостачання на вул. Академіка Навашина, 4. До цього неодноразові звернення та скарги мешканців залишалися безрезультатними. Фахівці виявили, що проблема виникла через непрацюючу автоматику насосного обладнання і засміченість теплообмінника в тепловому пункті, який обслуговується ПАТ "Київенерго".

В результаті службових перевірок інспекторів житлово-комунальної інспекції в Києві застосовані дисциплінарні стягнення до керівників за несумлінне виконання своїх обов'язків. Так, за несвоєчасне прибирання снігу з прибудинкових територій і внутрішньоквартальних проїздів отримали догани три начальника ЖЕКів Дніпровського та Святошинського районів і три працівника інженерно-технічного персоналу.

Крім того, ініційовано службове розслідування в Шевченківському, Солом'янському, Голосіївському і Печерському районах щодо порушень прав споживачів. За результатами перевірки звільнений начальник ЖЕУ "ЛИПКИЖИТЛОСЕРВІС" і його заступник, попередження отримали п'ять посадових осіб.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве поймали известного "вора в законе" из России

В Киеве в одном из ресторанов задержан "вор в законе" из России Джошуа Гела ("Гела Тбилисский"), организовавший в столице несколько преступных групп....

Це може бути цікавим

Демократичній Молодіжній раді Києва бути

24 квітня, з ініціативи «Батьківщини Молодої» відбулася зустріч лідерів київських осередків «Батьківщини Молодої», «Студентської Свободи», «Молодіжного крила об’єднання «Самопоміч», ГО «Сокіл» та молодіжної групи Реанімаційного Пакету Реформ із Секретарем Київської міської ради Володимиром Прокопівим з питання створення молодіжної ради у Києві....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Химический пожар на Красноткацкой в Киеве. Экологи пугают, что ЧП грозит онкологией

Власти решают, вывозить ли грунт со сгоревшего склада....