Частина окупованої Луганщини залишилася без води

Частина окупованої Луганщини залишилася без води

Самопроголошена «ЛНР» відчуває гостру нестачу питної води.

У т. зв. «ЛНР» довгий час без води залишається кілька населених пунктів. Більше року без води залишаються кілька вулиць селища Металіст – Октябрьська, Молодіжна, Південна.Частина мереж селища Металіст запитана від Петровського, а інша частина-від Айдарського водозабору.Мережі,які запитані від Айдарського водозабору наразі працюють в аварійному режимі прокачуючи лише 300 кубометрів води, замість 1000 куб довоєнної норми.

Аналогічна ситуація з водопостачанням на території тимчасово окупованого Лутугинського району Луганської області. Зокрема, смт Білоріченський відчуває гостру нестачу питної води.Вода подається у недостатній кількості -500 кубометрів.

До шостого лютого 2016 року була припинена подача води для міст Ровеньки, Свердловськ, Молодогвардійськ. Також без води залишилися селища Краснодонського району: Новосвітлівка, Огульчанськ, Самсонівка, Енегельсово, Широкий.Влада самопроголошеної «республіки» відсутність води пояснювала проведенням ремонтних робіт.

Примітно,що свого часу з Росії гуманітарним конвоєм в «ЛНР» були надіслані 9 погружних і 4 центробіжних насосів,щоб вирішити проблему водопостачання захоплених бойовиками територій, зробити водоподачу в цих регіонах незалежною від української сторони.Однак,незважаючи на «гуманітарну допомогу» РФ, проблему незалежного водопостачання «уряду» самопроголошеної ЛНР так і не вдалося вирішити.

автор: Дмитро Снєгирьовзагрузка...

Читайте також

Коментарі