Лідер фракції Блок Петра Порошенка Юрій Луценко заявляє, що три фракції коаліції не бачать прем’єр-міністром Арсенія Яценюка, в коаліції — політична криза, повідомляє УНІАН.

«На жаль, повинен засвідчити, що маємо вже стовідсотково оформлену політичну кризу коаліції та коаліційного уряду», — заявив Луценко за результатами зустрічі представників фракцій коаліції з прем’єром.

Він зазначив, що фракція «Народний фронт» ультимативно говорить лише про прем’єра Яценюка. «З іншого боку, тепер уже три фракції ультимативно говорять про прем’єра не Яценюка», — підкреслив Луценко.

Крім того, він зазначив, що сьогоднішня заява лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка означає, що «у потенційного прем’єр-міністра Яценюка немає голосів для проведення законів».

«Це означає повномасштабну політичну кризу. І це означає, що прем’єр-міністр, Кабінет міністрів, парламент повинні знайти вихід з цієї ситуації «, — підкреслив політик.

Він уточнив, що проти Яценюка як прем’єра виступають «Батьківщина», «Самопоміч» та Радикальна партія.

У той же час фракція БПП, за словами Луценка, ні разу ультиматумами не говорила, а намагається знайти вирішення цієї ситуації для того, щоб «цей рік в країні працювали найняті народом депутати і уряд».

Так, підкреслив Луценко, на сьогодні фактом стало те, що «в уряду Яценюка немає 226 голосів для прийняття важливих законів».

«БПП», зазначив він, готова працювати з Яценюком, хоч це і нелегко і не завжди ефективно». «Але ми вважаємо, що це можливо в разі радикального оновлення Кабінету міністрів. Але, на жаль, сьогодні інші фракції заявили про те, що вони такого шляху не бачать. І кількість депутатів в цих фракціях означає, що коаліція недієздатна, якщо вони не голосують», — сказав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі