На Донбасі з початку бойових дій загинуло 49 дітей — Нацполіція

На Донбасі з початку бойових дій загинуло 49 дітей — Нацполіція

На території Донецької області з початку терористичної агресії загинули 49 дітей, поранено — 138, повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції Донецької області.

«З початку терористичної агресії в Донецькій області загинули 49 дітей, поранено — 138. У прифронтових районах діти виживають у важких умовах, без світла, води або опалення, учні ходять в школу під звуки обстрілів, а комусь взагалі ніде вчитися», — йдеться в повідомленні.

За даними поліції, з 1198 загальноосвітніх установ на території, підконтрольній Україні, зараз залишилося 542 школи, де навчаються 155 000 дітей.

Інші заклади — на окупованій території.

«Через постійні обстріли і руйнування в області закрито 13 шкіл, усі — в прифронтових районах, на першій лінії вогню терористів: в Авдіївці, Мар’їнці, Виноградному, Новотроїцькому, Миронівському, Пісках, Опитному та інших. Небезпечні або непридатні до навчання школи залишаються закритими, адже ситуація по всій лінії розмежування загострилася — бойовики все частіше відкривають вогонь по населених пунктах на всій лінії розмежування», — відзначили в поліції.загрузка...

Читайте також