Ганна Герман продовжує свої сепаратистські маніпуляції?

Справа не в експериментах Ганни Герман в жанрі пластичної хірургії. Навіть, якщо вона перекроїть себе до рівня Джослін Вільденштейн (відома жертва пластики під прізвиськом «жінка-кішка») вона все одно лишиться закомплексованою дівчинкою Ганею Стеців із села Колодруби, яка не цуралась ніяких методів, щоб отримати великі гроші, високу владу і елітний секс.

Ганя Герман в ефірі популярного українського каналу – це як жменя грязі, кинута в обличчя телеглядачу з недавнього минулого. Я уважно слухала це інтерв’ю Гані. Вона була болонкою Януковича, готовою виправдати будь-яке його рішення, так нею і не лишилася. Не переконав Ганнушку в протилежній реальності ані крах колишнього режиму, ані особиста драма у вигляді похоронів обох синів в розквіті молодих літ.

Якщо минулого оку в якомусь інтерв’ю Герман розказувала, що Януковичу варто було діяти більш швидко і жорстко щодо Майдану, то зараз Ганя випробовує роль примирителя Донбасу. Сказала, що українська влада має організувати нові вибори на Донбасі, а сам Донбас має зажити «своїм стилем життя». Відверта маніпуляція, брехня і розрахунок на вуха, де теліпається сепаратистська локшина.

Я мала учора розмову із мешканцем Донецька про нинішній «стиль життя» в місті, яке усього три роки тому очолювало рейтинги найзаможніших і розкішних міст для життя. Так от, лайфстайл покращеного Захарченком і ДНР міста – дуже простий. У людей немає роботи, немає коштів, немає перспектив. Виживають бюджетники, непогано живуть особи, що записуються в міліцію і армію ДНР. Мій друг прислав мені фото потай зроблене на мобільний. Дві молоді дами в воєнній формі з дамськими сумочками на плечах.

--- Для жінок і дівчат – це теж дуже популярна робота, записатись у частини ДНР.

Мораль історії дуже проста. Поки Ганя Герман демонструє свій фейсліфтінг на молитовному сніданку у Вашингтоні чи в ефірі 112 каналу, нам жити поруч із цими деформованими територіями і деградованими людьми. А коли ти плюсуєш до цього Ганю Герман і інших примирителів, ти розумієш, що ідея Юговостоку для всієї країни жива і конати не збирається.

автор: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Рекомендуємо прочитати

Міськрада столиці розгляне петицію проти проспекту Шухевича

На сайті Київської міської ради петиція проти перейменування проспекту Генерала Ватутіна на Шухевича набрала необхідну кількість голосів для розгляду....

Це може бути цікавим

Шкиряк: Главная цель Путина – это расшатывание Украины изнутри

Главная цель Путина – это расшатывание Украины изнутри, заявил советник министра внутренних дел Украины Зорян Шкиряк в интервью "Апострофу"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Дружбы народов не существует, это советский миф

Дружбы народов не существует, это советский миф, заявил проджект-менеджер портала Online....