Абромавичус розповів, чи йде він з політики

Абромавичус розповів, чи йде він з політики

Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус, який подав у відставку минулого тижня, запевнив, що займатись політикою він не збирається та хоче залишитись в Україні. Про це він розповів в інтерв’ю «ТСН.Тиждень«.

«Займатися політикою я не буду. Я не політик. Я прийшов як технократ-міністр прямо з приватного бізнесу і я хотів багато зробити. Ми тільки на півдорозі. Тому вважаю, що оцей «холодний душ» усе таки дасть можливість уже наступному уряду, більш технократичному, зробити те, що розпочате і ще недороблене», – сказав Абромавичус.

За його словами, із головою Одеської обласної державної адміністрації він зустрічався, однак жодної пропозиції приєднатись до будь-якої політичної сили від Міхеїла Саакашвілі не отримував.

«Я зустрічався багато з ким, і з послами зустрічався, і з бізнес-спільнотою зустрічався, і так далі. Від Міхеїла Саакашвілі ніяких пропозицій не надходило,» — відповів Абромавичус на питання, чи братиме участь у політичному проекті Саакашвілі.

Міністр також додав, що у Литві він не живе з 17 років, а останні 7 років живе саме в Україні, і переїжджати не збирається.

«Я не приїхав звідкись, коли мені запропонували цю посаду (міністра — «24»). Я живу тут уже сім років, мої діти народилися тут, моя дружина тут народилася. Тут є комфортні умови для життя», — зазначив Абромавичус.загрузка...

Читайте також

Коментарі