Київська скандалістка на Range Rover втекла в Монако

Київська скандалістка на Range Rover втекла в Монако

Адвокат Світлана Цибуліна, яка 10 років паркує Range Rover на пішохідному переході, а нещодавно трощила стіл у відділку та кидалась на поліцейську, поїхала в Монако. Про це Вона розповіла на своїй сторінці в Facebook, пише Лігабізнесінформ.

З Монако блондинка, у якої «сумочка коштує більше, ніж весь відділок поліції», не перестає ображати людей – на цей раз не лише поліцейських, а всіх співвітчизників.

«Поки ніщеброди перемивають мені кісточки, я насолоджуюся видами прекрасної країни. А що у вас за вікном?», — написала Цибуліна.

Вона зазначила, що під час затримання перебувала в неосудному стані, під наркозом з алкоголем і поскаржилася, що в Україні «натовп вчепилася в руйнування її особистості».

«Україна хвора. Я з жахом спостерігаю з Монако, як натовп люто вчепилася в руйнування моєї особистості. Так, я була в неосудному стані, під наркозом з алкоголем, але подумайте про інше: який градус ненависті в українському суспільстві?» — написала блондинка, яка нещодавно сильно лаяла поліцію і кидалася на жінку-поліцейського.266338c-cybulinaзагрузка...

Читайте також

Коментарі