Викраденого в Донецьку вченого підозрюють у намірах дестабілізації ситуації в «ДНР»

Викраденого в Донецьку вченого підозрюють у намірах дестабілізації ситуації в «ДНР»

Бойовики «ДНР» заявили, що вчений-релігієзнавець Ігор Козловський, який був викрадений в Донецьку, міг «дестабілізувати ситуацію» на території окремих окупованих районів Донецької області.

Про це заявив ватажок бандформування «Восток» Олександр Ходаковський, передає Українська правда з посиланням на «Новости Донбасса«.

«Що стосується пана Козловського, то за моєю інформацією, там виявлені множинні зв’язки з різного роду організаціями, що перебувають в Україні, які займаються деструктивною діяльністю тут. Він, з відсиланням до свого поважного віку, мабуть був зручною фігурою, щоб проводити певну роботу», — заявив він.

Ходаковський розповів, що Козловський спілкувався «з представниками різних релігійних конфесій, включаючи мусульман».

«А ви повинні розуміти, що у нас тільки в одній Макіївці близько 20 тисяч мусульман призовного віку. Ми вже більше року маємо інформацію про спроби впровадження, скажімо так, різних, які прибули із Сирії, з інших регіонів, проповідників, який сповідують вкрай радикальні погляди і позиції: те, що відбувалося в Чечні, те що відбувається в Дагестані, і з нашою молоддю вже почали в цьому контексті працювати. І не виключено, що хтось використовує подібного роду взаємини, подібного роду роботу, для того, щоб дестабілізувати ситуацію у нас всередині», — заявив він.

Активісти створили у мережі Facebook групу інформаційної підтримки Козловського.

Читайте також: Російські прикордонники затримали українського активіста на в’їзді до Кримузагрузка...

Читайте також