Справжня солідарність: 22% членів облрад і 12% парламентарів від БПП – екс-«регіонали»

Справжня солідарність: 22% членів облрад і 12% парламентарів від БПП – екс-«регіонали»

84 депутати обласних рад із 377 тих, хто прийшов від партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність», є колишніми членами Партії регіонів.

Це становить ледь не чверть (22%) президентського депутатського корпусу в регіонах, пише у статті для DT.ua Олег Бондар.

Крім того, 17 народних депутатів із 139 від БПП – також вихідці із ПР, зазначає він.

Автор спирається у підрахунках на інформацію з 20 областей, бо дані щодо Донецької й Луганської областей відсутні, а ще в трьох областях – Львівській, Івано-Франківській та Волинській – «колишніх «регіоналів» у списках БПП не виявлено».

«Якщо спробувати позначити точки найщільнішого співробітництва нової влади з представниками старої, то п’ятірку лідерів очолили Дніпропетровська та Одеська області, де половина депутатів БПП в облрадах – колишні регіонали: 7 із 14 і 11 із 22 депутатів відповідно«, — йдеться у статті.

 

DT.UA

«Рясна» присутність колишніх «регіоналів» – і в Черкаській обласній раді (38%, 7 депутатів із 18), Харківській (30%, 6 із 20) Хмельницькій (29%, 5 із 17) і Чернігівській (25%, 3 із 12).

 

«Станом на кінець січня поточного року до керівництва міських, районних і обласних рад обрано 260 депутатів від БПП. З них 55 (21%) – колишні «регіонали», які пройшли під прапором президентського блоку. Це означає, що сьогодні кожний п’ятий місцевий керівник від БПП – екс-«регіонал», — пише Бондар.

Читайте також: Фірташ: уряд Яценюка — «політичний банкрут»загрузка...

Читайте також