В Ужгороді депутат незаконно купив сараї військкомату і побудував багатоповерхівку

В Ужгороді фірма «Грін Білдінг Консалтінг» депутата Андрія Ковальського збудувала багатоповерхівку, викупивши приміщення колишнього військкомату. Про це пише Ярослав Гулан у Corruptua.org.

У кінці 2000-х за часів мера Сергія Ратушняка міський військкомат було виселено із приміщення між вулицею Новака, 10 та площею Петефі, 24-26. Від його цілісного комплексу у розпорядження міськради, серед іншого, потрапила ділянка площею 0,07 га. Раніше тут був плац військкомату.

Обіч плацу було кілька технічних приміщень (гаражі, сараї) площею 233 кв м. У березні 2012 року міськрада передала їх ТОВ «Грін Білдінг Консалтінг» в оренду на 3 роки як нежилі приміщення «для функціонування майстерні для надання побутових послуг населенню». Орендна плата склала 1100 грн на місяць.

Через три місяці міськрада дозволила фірмі викупити сараї і не чекати, коли термін дії оренди закінчиться. За інформацію видання, приміщення колишнього військкомату були продані без конкурсу.

У вересні 2013 року депутати міськради передали «Грін Білдінг Консалтінг» ділянку площею 0,07 га в оренду на 3 роки для багатоквартирної житлової забудови. Ціна оренди за ділянку у центрі міста склала 465 грн. на місяць.

Після цього сараї знесли, ділянка перетворилася на будмайданчик, на якому збудували житлову багатоповерхівку.

29 жовтня 2015 року міськрада припинила договір оренди між радою та фірмою, а ділянка під будинком, вартість якої складає 620 тис грн., безкоштовно перейшла на баланс створеного у новобудові ОСББ.

9 листопада 2015 року депутати надали «Грін Білдінг Консалтінг» в оренду для забудови нову ділянку на вул. Грушевського, 35а площею 0,06 га.

Засновник фірми є Василь Попп та депутат Ужгородської міської ради минулого і теперішнього скликань Анатолій Ковальський.

Читайте також: Родина комунальника Кернеса стала найбагатшим власником нерухомості в саду Шевченка

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Автостраду в центре Сеула превратили в ботанический сад

Чтобы создать что-то новое, не обязательно уничтожать то, что уже занимает интересующее пространство....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Российские кураторы собрались "отрезвить" "ЛДНР"

Известный в России агитатор за трезвый образ жизни, эксперт Государственной Думы РФ Владимир Жданов прочитал "лекцию" для "депутатов" так называемого "Народного совета ДНР"....