В одеському батальйоні не допустили призначення командира-беркутівця

В одеському батальйоні не допустили призначення командира-беркутівця

Бійці "Шторму"

У патрульному батальйоні міліції особливого призначення «Шторм», який зараз виконує завдання в секторі «М» в зоні АТО, незадоволені призначенням Вадима Книшова на посаду заступника командира підрозділу, повідомляє Думская.

Батальйон «Шторм» був сформований навесні 2014 року. Кістяк підрозділу склали активісти євромайдану, колишні військовослужбовці ЗСУ і добровольці зі співробітників міліції. Починаючи з літа 2014 року співробітники «Шторму» неодноразово виконували завдання в зоні АТО — як міліцейські, так і бойові.

Нещодавно в «Штормі» змінився командир — ним став колишній начальник штабу батальйону Євген Рудківський. Бійці і офіцери з натхненням сприйняли це призначення: під час боїв в Луганській області він зарекомендував себе сміливим і грамотним командиром, заслуживши повагу підлеглих.

Однак призначення його заступником колишнього командира полку патрульно-постової служби Вадима Книшова викликало обурення ветеранів батальйону. Справа в тому, що Книшов в період євромайдану командував одеськими ППСниками, відрядженими до Києва для розгону протестів, де встиг «відзначитися», зокрема, в Українському домі.

Служити під командуванням такого офіцера бійці-добровольці вважали неможливим, і кілька десятків з них заявили про свій намір звільнитися після повернення з сектора «М»:

«Я не хочу бачити, як наш батальйон перетворюється в сумнозвісний ППС або Беркут. А служити під керівництвом людини, яка стріляла в нас на Майдані — це просто образа» , — сказав кореспонденту Думської один з бійців, колишній активіст «Самооборони» .

На його думку, Книшов повинен бути звільнений у порядку люстрації, але намагається таким чином обійти атестацію і залишитися на службі.

Проте сьогодні, о 15:10 до видання надійшла інформація, що наказ про призначення Вадима Книшова заступником командира батальйону «Шторм» скасовано.

Читайте також: Одеські продюсери намагаються привласнити пісню львівського гуртузагрузка...

Читайте також

Коментарі