Одеські продюсери намагаються привласнити пісню львівського гурту

Продюсерський центр Star Time з Одеси намагається привласнити авторську мелодію львівського гурту "Один в каное" на вірш І. Франка "Човен".

Про це гурт повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Гурт звернувся до виконавиці Taisia Gramm, яка за словами "Один в каное", порушила авторські права львів'ян.

"Таісіє, пісня «Човен». на сл. Івана Франка має авторську мелодію, яка належить виключно гурту Один в каное. Присвоєння її будь-ким іншим є порушенням авторських прав і карається законом. Зі свого боку радимо Вам не витрачати намарно коштів на кліп, бо в разі його виходу суд заборонить його трансляцію в будь-якому разі. Це також стосується публічного виконання Вами поезії І. Франка на нашу мелодію. Ми забороняємо Вам використовувати авторську мелодію пісні «Човен» гурту Один в каное на сл. Івана Франка", — йдеться у зверненні.

Водночас, продюсери співачки не визнають провини і надають свої аргументи в цій справі: "Добрий день! Ми розглянули Ваш лист. Перед записом пісні Taisia ​​Gramm - "Човен", ми звернулися в державну службу інтелектуальної власності України із запитом - чи є у цієї пісні / мелодії правовласник. Відповідь ми отримали негативну. У зв'язку з цим, ми подали заяву «про реєстрацію авторського права на твір» (фото заяви в додатку). Реєстрація прав здійснюється протягом декількох місяців. Твір «TAISIA GRAMM - ЧОВЕН» є похідним. Для довідки: «Похідний твір - твір, що є творчою переробкою іншого існуючого твору без завдавання шкоди його охороні (анотація, адаптація, аранжування, обробка фольклору, інша переробка твору) чи його творчим перекладом на іншу мову (до похідних творів не належать аудіовізуальні твори, одержані шляхом дублювання, озвучення, субтитрування українською чи іншими мовами інших аудіовізуальних творів)».

Наразі учасники гурту повідомляють, що вже звернулися до юриста і планують вирішувати питання в рамках закону.

Читайте також: У Києві пройде фестиваль вуличного мистецтва

Рекомендуємо прочитати

Преступник, расстрелявший мотоциклиста в Киеве, сдался полиции

Подозреваемый в убийстве, случившемся 24 мая на Харьковском шоссе, пришел в Дарницкое районное управление полиции....

Це може бути цікавим

В Киеве внедорожник утонул в дождевой луже

Сегодня, 26 мая, джип застрял при попытке проехать огромную лужу возле строящегося ЖК на улице Татарской, 2А....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Сергей Михалок про Летова, Мстителей и Любовь

От редактора Мы уже знакомили читателей с прошлогодним концертом «Вечірнє сонце»....