«Національна ідея» Путіна веде до громадянської війни в Росії, — російський журналіст

«Національна ідея» Путіна веде до громадянської війни в Росії, — російський журналіст

Суть національної ідеї Росії в тому, що любов до країни там ототожнюється з любов’ю до Путіна. Це в свою чергу веде до громадянської війни. Таку думку висловив російський журналіст Олександр Сотник на своїй сторінці в Фейсбук.

«Значить, якщо ти любиш Росію — то любиш і Путіна, і ти патріот. Відповідно, якщо Путіна не любиш — то і Росію ненавидиш, і ти — ворог, тебе треба душити, мочити в усіх клозетах і переводити, як клас» , — пише Сотник.

«Якщо ти любиш Путіна — то зобов’язаний підтримати ведення воєн, які він розпалює? А якщо ти — пацифіст, і не бажаєш, щоб твій син вирушив на фронт в якості гарматного м’яса? Якщо перешкоджаєш апетитам зажерливиї злодіїв-чиновників і мілітаризму генералів — ти ворог?», — запитує журналіст.

На думку блогера реалії в РФ (мілітаризм, економічно незахищене населення, корупція) і «національна ідея» вступають в конфлікт, що матиме наслідок у вигляді війни всередині країни.

«Ця «національна ідея», озвучена Путіним — відправна точка, що веде безпосередньо до громадянської війни всередині Росії. І більше нічого», — впевнений він.

Читайте також: Ручне керування, страх, надмірні права силових структур, — Горбачов розкритикував керівництво Росіїзагрузка...

Читайте також