Яценюк висунув Раді ультиматум

Яценюк висунув Раді ультиматум

Кабінет Міністрів України піде у відставку у повному складі у разі, якщо Верховна Рада України ухвалить рішення про його переформатування, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Ми чітко заявили наступне: ми всі прийшли однією командою, і ми працюватимемо далі однією командою, і якщо буде прийнято рішення про те, що ця команда має бути змінена, ми підемо всі разом», — заявив прем’єр на пленарному засіданні Верховної Ради під час години запитань до уряду, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на запитання парламентарів, прем’єр зазначив, що якщо Верховна Рада незадоволена діяльністю Кабміну, то вона має конституційне право відправити уряд у відставку.

«У вас є конституційне право внести до парламенту резолюцію про недовіру Кабінету Міністрів. Будь ласка, скористайтеся цим правом — поставте на голосування питання про недовіру уряду. Якщо вона (постанова — ред.) набере голоси, ми з честю і гордістю передамо новому складу Кабінету Міністрів відповідні повноваження. Зробіть цей крок — це вже буде ваша відповідальність«, — заявив А.Яценюк.загрузка...

Читайте також