У Києві невідомі спалили машину директора КП «Плесо»

У Києві невідомі спалили машину директора КП «Плесо»

У столиці невідомі спалили машину директора КП «Плесо» Дениса Пікалова. Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав директор Департаменту з благоустрою Дмитро Білоцерковець.

«Версії у мене особисто дві, а факти повинна встановити поліція і розібратися, — пише він. — Перша версія: колишній 1-й заступник КП, який займав цю посаду дуже довго. Пару днів назад підходив і просив заспокоїти недбайливого на його думку директора, який не дає заробляти його ТОВкам на підприємстві (через оренду), а вимагає платити в бюджет, виходячи з ринкових умов. Пропонував частку, партнерство і так далі, був посланий … Чим був вкрай незадоволений».

Згідно з другою версією, на КП йде реорганізація, яка почалася директором ще в 2015 році, і була виявлена ​​ціла системна мережа браконьєрства і заробляння грошей через стягування плати з громадян, що бажають посмажити шашлик у зон біля води.

«Цим всім займалися частина рятувальників КП «Плесо». Неодноразово про це заявлялося в міліцію. Крім цього директор почав етап реорганізації служби порятунку з метою скорочення всесезонних працівників і економії бюджетних коштів на користь сезонних працівників і водолазів», — пояснює чиновник і висловив надію, що поліція відреагує якомога швидше.загрузка...

Читайте також

Коментарі