Київрада підтримала петицію щодо прискорення будівництва притулку для тварин

Київрада підтримала петицію щодо прискорення будівництва притулку для тварин

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати підтримали електронну петицію щодо прискорення будівництва нового муніципального притулку для тварин. Про це повідомили в прес-службі Київради.

Автор петиції Людмила Луцюк зазначає, що робота притулку в Бородянці не відповідає нормам і стандартам належного утримання тварин та є неефективною, бо притулок розташований далеко від Києва, і люди часто туди не можуть дістатися фізично, аби обрати собі домашнього улюбленця.

За її словами, громадські активісти розділились на два табори – одні вимагають розформувати притулок у Бородянці і розподілити тварин між громадськими притулками, інші проти цього, бо тоді закриється програма “відлов-стерилізація-повернення”.

“Саме тому необхідно прискорити будівництво притулку для тварин на території столиці та розробити спільно з активістами програму зооінфраструктури столиці”, — зазначила Л.Луцюк.

Депутати постійної комісії Київради з питань екологічної політики прийняли рішення звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо можливості залучення коштів держбюджету для зведення нового муніципального притулку для тварин.

Також профільна комісія доручить Дарницькій районній державній адміністрації організувати громадські слухання та роз’яснювальну роботу щодо побудови притулку для тварин у Бортничах.

Читайте також: Петиція про закриття Пташиного ринку набрала 10 тис. голосівзагрузка...

Читайте також

Коментарі