Бойовикам наказали посилити обстріли напередодні «нормандської» зустрічі

Бойовикам наказали посилити обстріли напередодні «нормандської» зустрічі

Російські куратори наказали бойовикам збільшити кількість обстрілів з усіх видів зброї напередодні зустрічі «нормандської четвірки». 

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

«У рамках підготовки до анонсованого засідання робочої групи в «нормандському форматі» на рівні міністрів закордонних справ з врегулювання ситуації на Донбасі, бойовики проросійських НЗФ отримали завдання від своїх кремлівських кураторів провести максимальне посилення бойової активності по всій лінії зіткнення з максимальним застосуванням забороненої зброї та диверсійно-розвідувальних груп», — зазначили у прес-центрі АТО.

У штабі АТО повідомляють про три напрямки зосередження зусиль бойовиків: Горлівка — Зайцеве, Олександрівка – Мар’їнка, Красногорівка та Комінтернове – Гнутове – Талаківка. На цих напрямках спостерігається активний рух заборонених Мінськими домовленостями озброєнь, таких як танки та міномети калібру 120 мм.

«Інформація про таку активність бойовиків фіксується і доводиться до спостерігачів місії ОБСЄ встановленим порядком», — йдеться у повідомленні.

Разом з тим, бойовики вдаються до будь-яких заходів з метою не допустити представників ОБСЄ в ті райони, де приховується заборонене озброєння.

«Часто бойовики НЗФ вводять в оману навіть представників Російської Федерації СЦКК, щодо характеру та кількості обстрілів з боку сил АТО, з метою звинуватити Українську сторону у порушенні Мінських домовленостей«, — повідомляють у прес-центрі АТО.

У штабі запевняють, що сили АТО готові дати гідну відповідь на можливі намагання противника порушити лінію розмежування та будь-які провокації.загрузка...

Читайте також

Коментарі