Абромавичус готовий залишитися, але за декількох умов - ЗМІ

Відставку міністра економіки Айвараса Абромавичуса обговорювали у вузькому колі урядовців. І вмовляли його забрати заяву та залишитися. Він, у свою чергу, був готовий залишитися, але лише за умови кадрових змін в уряді. 

Про це йдеться у матеріалі "Повернення Кабміну. Що відбувалося за лаштунками гучних заяв міністрів", що опублікований на "Українській правді".

За їх даними, Абромавичус зробив заяву про відставку несподівано для президента, прем'єра та власної команди. Усі вмовляли його передумати. У тому числі президент Петро Порошенко та голова його адміністрації Борис Ложкін. Нібито, їх зустріч тривала три години. А після того Абромавичуса покликали на розмову з урядовцями. Говорили у вузькому колі.

"Ми його запитали: Айварас, ти зробив те, що зробив. Які варіанти ти бачиш далі? Він сказав, що міг би повернутися, якби змінилися кардинальні речі. Приміром щоб звільнили генпрокурора Віктора Шокіна. Ми здивувалися. Де ми, а де Шокін? При чому тут Шокін? Він далі говорить: а чому б прем'єру не подати у відставку? Ми запитали: а хто тоді прем'єр? Він говорить – може Наталія Яресько. Вона в шоці, інші сміються. Далі він пропонував звільнити голову ДФС Романа Насірова. Повний сумбур і потік свідомості, – переказує зміст один із учасників, додаючи, що мова йшла і про те, щоб Ігор Кононенко склав мандат", - переповідають учасники зустрічі.

Вони кажуть, що Абромавичус також підіймав питання низьких зарплат в уряді.

"Єдине, що ми внятне почули: мені і моїй команді дуже мало платять ну і ще як приклад втручання АП в його роботу, що мовляв Данилюк (з АП - ред.) збирає в себе наради по Нафтогазу, а це не його компетенція, а Айвараса. Ну дитячий садок, короче, їй богу", - сказав один із міністрів.

Але їм не вдалося вмовити міністра еконміки передумати. Тому вони вирішити зробити жест на підтримку Кабміну без нього. І щоб довести солідарність у коаліційній команді чотири міністри відкликали заяви про відставки, які написали раніше. Це міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр інформаційної політики України Юрій Стець, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко.

Рекомендуємо прочитати

Одіозний російський депутат оконфузився під час ток-шоу

"А ви знаєте, що 80% педофілів гомосексуальні? Я вам це кажу як практик», - сказав Мілонов....

Це може бути цікавим

Українську "дочку" Сбербанку продали в п'ять разів дешевше того, що пропонували в 2016 році

Вартість операції з продажу української «дочки» Сбербанку синові Михайла Гуцерієва і Norvik Banka становить приблизно 130 мільйонів доларів....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ультрамодный поп нового образца от певицы Ирины Гросу

Ирина, как вы пришли в музыку? Есть ли профильное образование?....