ШARAVARABAND​ виступить з весняним концертом у Києві

ШARAVARABAND​ виступить з весняним концертом у Києві

Для ШARAVARABAND — нового сучасного формату оркестру народних інструментів, який відомий в Україні та за її межами своїм унікальним авторським репертуаром, стало вже доброю традицією зустрічати весну разом зі своїми шанувальниками. От і цієї весни 4 березня в Центрі культури і мистецтв (вул. Ірининська 6) ШARAVARABAND запрошує Вас на яскравий весняний концерт!

ШARAVARABAND
Це українська музика у ніжному звучанні етно інструментів в міксі з сучасними ритмами.
Це — самобутні авторські композиції та українські народні пісні з усіх регіонів країни в аранжуванні відомого скрипаля та керівника оркестру, Святослава Кондратьєва.
Це — драйв та запальний біт у виконанні 12 молодих хлопців та дівчат — артистів оркестру, кожен з яких віртуозно володіє своїм інструментом.

На концерті ви дізнаєтесь, як дивовижно звучить українська кобза, адаптована до сучасного мегаполісу, в руках чарівної Людмили Шорошевої, та почуєте нове звучання народної пісні у виконанні неперевершеного Олександра
​​ Форкушака, молодої оперної зірки, та юної співачки — Влади Євреімової, відкриття ШARAVARABAND, з якою оркестр нещодавно аписав кліп на відому щедрівку «Павочка ходить».

Оркестр розвиває інтерес до українських народних інструментів, їх нового сучасного звучання, залучаючи широке коло любителів хорошої та якісної музики.

​В планах колективу – тур Україною та участь в українських та європейських фестивалях.
​​
ШARAVARABAND Production, який є організатором цього концерту приготував для Вас приємний сюрприз! Ми вирішили зробити ціну на наш концерт доступною для кожного та однаковою для будь-якого куточку нашої зали — 150 грн. Тому, чим скоріше Ви викупите квиток, тим краще місце будете мати на нашому концерті.

Тож, поспішайте за гарними емоціями! Шануймо наше, українське!

4 БЕРЕЗНЯ, 19.00,
Центр культури і мистецтв
вул. Ірининська 6, ст. м Золоті Воротазагрузка...

Читайте також

Коментарі