У Кличка визначили найкращий район столиці

За результатам щомісячної оцінки діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій за 20-ма показниками, яку здійснює КМДА, лідером столиці у 2015 року став Святошинський район, який очолює Ілля Сагайдак.

Під час оцінювання враховувалися рівень надання адміністративних послуг, вирішення питань ЖКГ, благоустрою, індекс задоволеності звернень громадян, відсоток виданих "Карток киянина" та інше. Оцінювання проводив Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста. Джерелом інформації для щомісячної оцінки були останні дані Головного управління статистики в місті Києві, відомості структурних підрозділів КМДА та Контактного центру міста Києва.

11

22

Минуло більше року з моменту, як у Києві повністю оновилася районна влада, що вплинуло на зміну лідерів у рейтингу оцінки діяльності районних адміністрацій. Так, постійно кращі, центральні райони Києва з початку 2015 поступилися лідерством спальному Святошинському району, якому вдалось впевнено утримувати першість протягом усього року. Другий у рейтингу посідає Шевченківський район, третє-четверте місце поділили Голосіївська та Деснянська РДА, замикає рейтинг Оболонський і Дніпровський район. Що цікаво, попередні роки Святошинський район традиційно займав останні місця, але сьогодні ситуація змінилась.

У 2015 році в Святошині відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг, який вражає своїм неймовірним дизайном.

Святошинці першими в Києві запустили нову аварійну службу з новими сучасними авто, інвентарем, обладнанням, спецодягом, перший у столиці "Центр комунального сервісу", який надає можливість їм можливість прямого контакту між надавачами послуг, такими як "Київенерго", "Київводоканал".

"На території району було встановлено біля 100 дитячих та спортивних майданчиків, здійснено капітальний ремонт та благоустрій 3 парків та 5 скверів, демонтовано біля 500 незаконних МАФів та заасфальтовано близько 100 тис. кв.м прибудинкових та між квартальних проїздів. Серед досягнень - капітальний ремонт дитячих садочків "Яблунька", "Свічадо", "Сонечко" та відкриття нового "Мрія", збудовано нову школу №140" - повідомив голова Святошинської РДА.

У 2015 році Святошинський район виборов найпрестижнішу міську нагороду – "Кубок благоустрою". У жовтні цього ж року проектом KyivSmartCity відзначено мистецькі ініціативи голови району, який маючи на меті підвищення культурного іміджу району, запросив провідних світових митців для створення малюнків на стінах (муралів) та скульптур.

"Зараз у Святошинському районі вже 14 муралів і все це без жодної копійки з бюджету", - зазначив Ілля Сагайдак.

Рекомендуємо прочитати

Вбивство Вороненкова: версії та висновки

Вороненкова було застрелено на виході з Premier Palace з пістолета ТТ....

Це може бути цікавим

Строкові контракти ведуть на барикади. Напруга у сфері культури зростає

Сьогодні кілька десятків представників Національної опери ім....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Депутат розповів, що Порошенко підготував нові заходи проти блокади

Народний депутат України Семен Порошенко розповів, що Семенченко підготував нові заходи проти блокади....