Парламент погордував японською допомогою

Верховна Рада України не змогла ратифікувати угоду між урядами України та Японії про другу позику на політику розвитку для здійснення економічних реформ.

Як передає «Інтерфакс-Україна», перший віце-спікер парламенту Андрій Парубій тричі ставив цей законопроект № 0080 на сигнальне голосування, але жодного разу документ не набрав необхідної кількості голосів на підтримку.

Як повідомляв ZAXID.NET, уряд Японії прийняв рішення про надання Україні другої позики на політику розвитку для здійснення економічних реформ в обсязі 36,969 млрд японських ієн (близько $300 млн) шляхом співфінансування проекту Світового банку друга позика на політику розвитку. Позика надається через японське агентство міжнародного співробітництва з метою підтримки уряду України в його програмі реформ в рамках програми дій Кабінету міністрів України.

Угода була підписана 4 грудня минулого року. Прийняття цього закону дозволило б залучити в Україну близько $300 млн на 20 років з 6-річним пільговим періодом зі зміною процентної ставки (JPY LIBOR+0,05%). Повернення позики передбачається здійснювати один раз на півроку – 20 червня і 20 грудня.

Після ратифікації Угоди (у формі обміну нотами) і завершення всіх внутрішніх державних процедур кошти можуть прийти одним траншем до загального фонду державного бюджету України.

Читайте також: Россия не способна просуществовать в своем нынешнем виде еще десять лет, — прогноз

Рекомендуємо прочитати

Mарек Cієрант: Cуспільне телебачення в україні може бути не нудним

- Мареку, чому Ви вирішили переїхати працювати й жити з Польщі до України?....

Це може бути цікавим

Сегодня изменится режим работы станции метро "Левобережная"

Сегодня, 23 марта, откроется обновленный вестибюль станции метро "Левобережная", который закрыли на ремонт 18 февраля....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Противозачаточные таблетки назвали защитой от некоторых типов рака

Длительное исследование помогло выяснить, что противозачаточные таблетки резко снижают вероятность развития некоторых типов рака....