Кононенко прокоментував звинувачення Абромавічуса

Кононенко прокоментував звинувачення Абромавічуса

Перший заступник «БПП» Ігор Кононенко назвав емоційною заяву Міністра економрозвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса і вважає його спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі МЕРТ.

Так він прокоментував заяву Абромавічуса про те, що той іде у відставку, в тому числі, через тиск з боку Кононенко, передає Інтерфакс-Україна.

«… (Розцінюю — ред.) як бажання перекинути з хворої голови на здорову і ті питання, які не зробили за рік, відповідальність за них намагаються перекласти на депутатів нашої фракції», — заявив він.

Кононенко зазначив, що не буде звертатися до суду через заяви міністра.

«Я вважаю, що це емоційна заява пана Абромавічуса. Є й позитив у його роботі на посаді міністра, але є й негатив. Я думаю, що це пов’язано з моїм коментарем — при чому це не мій виступ був, а депутатів нашої фракції, — з висловлюванням незадоволення його роботою на останньому засіданні фракції, яке я прокоментував після засідання. Це така емоційна реакція», — висловив думку нардеп.

«Я думаю, що міністри повинні відповідати за те, що вони зробили, або не зробили, а не перекладати це на парламент», — резюмував Кононенко.загрузка...

Читайте також