Адвокати «одеського Антимайдану» вважають сепаратистів «політув’язненими»

Адвокати «одеського Антимайдану» вважають сепаратистів «політув’язненими»

Адвокати «одеського антимайдану» «створили громадську організацію для підрахунку та ідентифікації політв’язнів в Україні щоб уникнути випадків підміни військовополонених при процедурі обміну з народними республіками».

Про це сьогодні сепаратистські видання  повідомив один з організаторів проекту, адвокат Кирило Шевчук.

 — Ми в Одесі створили громадську організацію «Одеська правозахисна група». Вона зараз запустила проект реєстру політичних в’язнів в Україні. Списки ми плануємо передавати керівництву вашої республіки, щоб у разі обмінів, Україна не могла передавати осіб, що не мають відношення до конфлікту, — зазначив Шевчук.

За словами адвоката, «до реєстру потраплять усі політв’язні, які були затримані спецслужбами Києва за протистояння нинішньому режиму ще з часів Майдану».

 — За останніми даними апарату уповноваженого з прав людини ДНР, у місцях позбавлення волі українською стороною незаконно утримуються близько 1106 чоловік. Серед них 362 військовослужбовця, 575 з політичних мотивів і 169 мирних жителів, які не мають відношення до конфлікту. Також 421 людина вважається безвісти зниклими, — переконані терористи.загрузка...

Читайте також