Матіос заявив, що ДУК «Правий сектор» є незаконним збройним формуванням

Матіос заявив, що ДУК «Правий сектор» є незаконним збройним формуванням

Військовий прокурор України Анатолій Матіос пояснив, чому добровольчий український корпус «Правий сектор» є незаконним збройним формуванням.

«За всіма юридичними конструкціями, ознаками і відповідно до української Конституції ДУК «Правий сектор» є, якщо сухою юридичною мовою, незаконним збройним формуванням на території держави», — сказав Матіос в ефірі «Громадського радіо«.

Військовий прокурор запевнив, що він поважає патріотів і схиляє голову перед тими, хто віддав своє життя за Україну.

«Я можу на коліна стати при згадці прізвища всіх загиблих з «Правого сектора». Це — герої, еліта нації. Це надзвичайні патріоти держави. Але використання патріотів в політичних цілях без зазначених державних позицій — це розвал основ держави. Ми бачили Мукачево. Зараз дуже неоднозначний Драгобрат з розколом суспільства»,— вважає Анатолій Матіос.

За його словами, жодна окремо взята частина, навіть під гаслами патріотизму, не може ховатися зі зброєю в тилових областях і розстрілювати пости міліції.

«Права міліція чи ні — це питання вже закону і права його застосування. Але жодна революція або бажання змін основ державності не коштує людського життя. Немає ні в кого права на монополію сили без імені держави. Хочеш виступати від імені держави? Інтегруйся, призивайся, приймай присягу і роби, а не ставай в тил«, — наголосив Матіос.загрузка...

Читайте також

Коментарі