Киянам пропонують проїхатись на велосипеді на роботу

Киянам пропонують проїхатись на велосипеді на роботу

12 лютого столичні велосипедисти дістануть свій двоколісний транспорт, щоб взяти участь в акції «Велосипедом на роботу». Про це повідомляє «Асоціація велосипедистів Києва» на сторінці в Facebook.

«Цього дня весь світ обирає для доїзду на роботу зручний та екологічний вид транспорту – велосипед! Ми вважаємо, що клімат не є перешкодою для їзди на велосипеді в Києві упродовж усього року. Тож ми закликаємо місто до створення велосипедної інфраструктури та утримання доріг взимку в чистому стані», — наголошують велосипедисти.

Любителі крутити педалі вирушать на роботу з усіх куточків Києва, але перед тим, як податися до офісу, зупиняться попити кави на Майдані Незалежності біля Лядських воріт.

«Цього разу – повна самоорганізація. Беремо термоси з кавою/чаєм чи печиво з розрахунку «для себе і друга». П’ємо каву та спілкуємося на Майдані з 08:00 до 09:00″, — йдеться в повідомленні.

Велосипедисти закликають усіх брати участь акції.

«Заохочуйте друзів, сусідів та колег приєднуватися. Домовляйтеся про місце зустрічі та збирайте невеликі групи. Приїжджайте всім офісом на роботу велосипедами. Їхати разом – завжди веселіше та безпечніше», — підсумували в АВК.

Як відомо, зимовий День «Велосипедом на роботу» проходить 12 лютого в усьому світі.

Усім охочим пропонують відмітитися на сайті winterbiketoworkday.org, де на інтерактивній карті буде видно, яке місто світу є найбільш велосипедним взимку.загрузка...

Читайте також