Екс-лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош планує об’єднати патріотів у новому «Національному русі Дмитра Яроша». За його словами, туди увійдуть не тільки націоналісти.

Про це Ярош розповів в інтерв’ю ЛІГА.net.

«Я бачу перспективу нового громадського руху, який буде мати більш широку кадрову базу, ніж «Правий сектор». Судячи з тих зустрічей, які я проводжу по всій Україні і в Києві зокрема, запит на таку силу є,» — сказав політик.

За його словами, до нового руху увійдуть люди, які ще не були в політиці — патріотично налаштовані націоналісти, націонал-демократи, ліберали та інші. Водночас в основу руху Ярош все одно внесе основні постулати ідеології українського націоналізму Степана Бандери.

«Активно працюємо над залученням в нашу структуру людей, які пройшли війну, — в тому числі і моїх друзів з «Правого сектора» та медичної служби — «госпітальєрів», — заявив депутат.

При цьому він заперечує можливість співпраці з патріотично налаштованими лівими: «Я взагалі не розумію, що таке»лівий патріот» в Україні. Їх не існує».

За словами Яроша, джерелами фінансування нового руху насамперед виступлять малий і середній бізнес. Уже виявили бажання взяти участь в організації нового руху деякі банкіри.загрузка...

Читайте також

Коментарі