Міністерство оборони України розробило сценарії участі в боротьбі проти «Ісламської держави» в Сирії на боці міжнародної коаліції — включно з надсиланням військових підрозділів, які можуть зіштовхнутись з російською армією у цій країні.

Про це пише британське видання Тhe Independent з посиланням на власні джерела.

Як зазначає видання, чорновий варіант, підготовлений у Києві, буде обговорюватися у найближчі дні під час візиту міністра оборони США Ештона Картера в Україну. The Іndependent додає, що українське міністерство оборони підготувало документ «за наполегливим проханням» Петра Порошенка.

«Ми підготували низку варіантів нашої підтримки боротьби проти «Ісламської держави» в Сирії, у тому числі — можливість відправки військ. Це може призвести до потенційних зіткнень з росіянами,»— повідомило джерело в українському уряді.

Як додає видання, загартовані у боях українські солдати «є світовими лідерами» у плані знання російської військової тактики та мови. Водночас, зазначає The Independet, питання відправки військ за межі країни може наштовхнутись на серйозний спротив українського парламенту та Європи.загрузка...

Читайте також