Київ відхрещується від ідеї воювати проти «Ісламської держави»

Київ відхрещується від ідеї воювати проти «Ісламської держави»

Влада України офіційно спростувала інформацію про нібито можливе направлення українських військових до Сирії боротися з «Ісламською державою».

Така інформація оприлюднена на сайті Міноборони.

Новину також прокоментував «Українській правді» Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

Це фейк. Ми активно взаємодіємо з партнерами щодо припинення конфліктів на Близькому Сході. Але про використання в регіоні, зокрема в Сирії або Іраку, Збройних Сил України не йдеться,
— наголосив він.

Посол додав, що до Києва навіть не зверталися з такими пропозиціями, адже всі розуміють, що «в умовах російської агресії наша армія нам потрібна вдома».

Речник Адміністрації Президента Андрій Лисенко назвав публікацію «дезінформацією» та «одним з елементів гібридної війни, яку ведуть проти нашої держави».

«Україна не отримувала жодних запитів на таку участь, не подавала таких заяв і не збирається цього робити. Жодного документу, жодної заявки немає», — наголосив він.

Лисенко припустив, що такий фейк запустили спеціально «напередодні великих зустрічей, щоб ввести наших західних партнерів в оману».

Нагадаємо, британське видання Тhe Independent з посиланням на власні джерела поширило інформацію, начебто Міністерство оборони України розробило сценарії участі в боротьбі проти «Ісламської держави» в Сирії на боці міжнародної коаліції.загрузка...

Читайте також

Коментарі