Киянам дали час до 1 квітня встановити лічильники, або відключать газ

Киянам дали час до 1 квітня встановити лічильники, або відключать газ

Столичним жителям, які мають газові водонагрівні колонки, але досі не мають лічильників, не відключатимуть газопостачання до 1 квітня. 

Про це заявила речник «Київгазу» Юліна Бедрицька, повідомляє «Українська правда. Київ».

Відповідаючи на запитання, чи почали з 1 січня відрізати газ киянам з колонками і без лічильників, як це передбачав закон «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», Бедрицька зазначила:

«На сьогодні жодного споживача не відключено. Ми продовжили їм термін на встановлення лічильників до 1 квітня».

Речник «Київгазу» наголосила, що на сьогодні споживачів, які мають газові колонки, але не мають лічильників, є 11 тисяч 720. Усі вони мали встановити газові лічильники (їх встановлював безкоштовно «Київгаз» — ред.) до 1 січня 2016 року.

Вона відзначила, що є багато квартир, де прописані двоє людей, а мешкає значно більше, вони за нормою платять 6 кубів на двох прописаних, але фактичне споживання є значно більшим. І воно не обліковується.

Наразі через цих споживачів, виникло розбалансування по газу – і на 1 січня є 23 тисячі 429,9 кубічних метрів газу, які спожиті, але не оплачені.

«Ми закликаємо киян встановити лічильник і діяти в рамках. Лічильник не потребує додаткових фінансів з боку людей, адже «Київгаз» встановлює обладнання безкоштовно. З графіком і адресами, за якими встановлюють лічильники, можна ознайомитись на сайті», – сказала Бедрицька.загрузка...

Читайте також

Коментарі