Киянам без газових лічильників дали час до квітня

Киянам без газових лічильників дали час до квітня

Столичним жителям, які мають газові водонагрівні колонки, але досі не мають лічильників, не відрізатимуть газопостачання до 1 квітня. До цього числа мешканці повинні встановити лічильники. Про це повідомила речник «Київгазу» Юліна Бедрицька, передає Українська правда. Київ.

Відповідаючи на запитання, чи почали з 1 січня відрізати газ киянам з колонками і без лічильників, як це передбачав закон «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», Бедрицька сказала: «На сьогодні жодного споживача не відключено. Ми продовжили їм термін на встановлення лічильників до 1 квітня».

На зауваження, чи не порушує «Київгаз» цим рішенням закон, Бедрицька відповіла: «Ні. Це робиться за погодженням з НКРЕКП. Ми пішли назустріч киянам, бо відключати газ взимку неправильно».

Речник «Київгазу» наголосила, що на сьогодні споживачів, які мають газові колонки, але не мають лічильників, є 11 тисяч 720. Усі вони мали встановити газові лічильники (їх встановлює безкоштовно «Київгаз» — ред.) до 1 січня 2016 року.

Вона відзначила, що є багато квартир, де прописані двоє людей, а мешкає значно більше, вони за нормою платять 6 кубів на двох прописаних, але фактичне споживання є значно більшим. І воно не обліковується.

Наразі через цих споживачів, виникло розбалансування по газу – і на 1 січня є 23 тисячі 429,9 кубічних метрів газу, які спожиті, але не оплачені.

«Ми закликаємо киян встановити лічильник і діяти в рамках. Лічильник не потребує додаткових фінансів з боку людей, адже «Київгаз» встановлює обладнання безкоштовно. З графіком і адресами, за якими встановлюють лічильники, можна ознайомитись на сайті», – сказала Бедрицька.

Читайте також: Тариф на опалення збільшать потай від киян?загрузка...

Читайте також

Коментарі