Американські журналісти з'ясували, як живе старша донька Путіна

Журнал The New Times опублікував розслідування про старшу дочку президента Росії Володимира Путіна Марію. 

Як пише видання The New Times, дочка Путіна живе у Москві на Новінському бульварі, по сусідству з посольством США. В цьому будинку і раніше жили родичі перших осіб Радянського Союзу, а також відомі радянські полководці, вчені і професура МДУ. Вхід у будинок охороняють МВС та спецназ.

Коли журналісти хотіли сфотографувати будинок, то до них вийшла охорона і заборонила це робити, не пояснивши причину заборони.

За даними видання, дівчина навчалася на факультеті фундаментальної медицини МДУ з 2006 по 2011 рік, користуючись прізвищем "Воронцова". Крім цього імені, Марія Путіна також використовувала документи ще на чотири прізвища, стверджують джерела The New Times.

Журналісти розсекретили таємниче життя старшої доньки Путіна  - фото 1

Одна з колишніх студенток розповіла, що "спочатку про Машу говорили, що вона дочка секретного конструктора ракет. Потім почалися чутки, що вона - дочка якогось багатого генерала".

Журналісти розсекретили таємниче життя старшої доньки Путіна  - фото 2

Закінчивши МДУ з червоним дипломом, Марія вступила до аспірантури ендокринологічного наукового центру (ЕНЦ) МОЗ РФ, який очолює її науковий керівник академік Іван Дєдов.

Як пише журнал, після цього Дєдов зміг стати президентом РАМН, а його син Дмитро - суддею від Росії в ЄСПЛ. Крім того, за розпорядженням голови МОЗ було прискорено будівництво Інституту дитячої ендокринології при ЕНЦ, де працювала Марія.

Поки йшло будівництво інституту, Воронцова почала друкуватися в журналі "Проблеми ендокринології", де головним редактором працював той же академік Дедов. У 2012 році Марія Воронцова разом зі старшим науковим співробітником ЕНЦ Марією Панкратовою опублікувала статтю "Молекулярно-генетичні дослідження при ідіопатичній низькорослості".

Журналісти розсекретили таємниче життя старшої доньки Путіна  - фото 3

Як пише видання, старша дочка Путіна заміжня за голландським підприємцем Йоррітом Фаассеном і тепер носить його прізвище. Фаассен з 2007 року обіймав в "Газпромі" посаду директора з розвитку бізнесу, однак згодом покинув компанію і потім працював у сфері консалтингу (донедавна очолював раду директорів "МЕФ Аудит").

За даними The New Times, приблизно півроку тому прізвище Фаассена "зникло з сайту" "МЕФ Аудит", а Марію перестали зустрічати її сусіди по будинку поряд з посольством США в Москві. Як стверджує журнал, "в її житті відбулися важливі події: вона народила дочку і стала кандидатом медичних наук".

Журналісти розсекретили таємниче життя старшої доньки Путіна  - фото 4

Також відомо, що донька Путіна багато подорожує по світу, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів. Так, на мегаяхті класу люкс Aria в компанії подруг студентка Маша зробила круїз по Середземному морю з заходом у Монте-Карло, Італію, Францію, Іспанію та Нідерланди.

Журналісти розсекретили таємниче життя старшої доньки Путіна  - фото 5

Рекомендуємо прочитати

Джордж Мартін назвав справжню причину смерті Еддарда Старка

Американський письменник, автор саги "Пісня льоду і полум'я", за якою знятий популярний серіал "Гра престолів", Джордж Мартін розповів, що вбиває головних героїв сво....

Це може бути цікавим

У Росії ведмідь відкусив руку п'яному чоловікові, який вирішив його погодувати

У російському Іркутську 42-річний відвідувач одного з придорожніх кафе залишився без руки після того, як вирішив в стані алкогольного сп'яніння погодувати згущеним....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Периодическое курение сравнили по степени риска с постоянным

Существует термин «социальное курение»....